SuperSicherTM Einkaufen
SuperFair.Shop badge

HYDRAULIKROTATOREN

( Anzahl der Produkte: 7 )

W naszej ofercie funkcjonuje szeroka gama rotatorów hydraulicznych lub inaczej obrotnic wspomagających różnego rodzaju żurawie hydrauliczne, urządzenia dźwigowe i wiele innych rodzajów sprzętu w tym różnego rodzaju chwytaków, np. do złomu, drewna oraz widłami do palet gdzie ma zastosowanie hydraulika siłowa. Ich ogromna popularność wynika nie tylko z szerokiej funkcjonalności, ale także prostoty montażu.

Odpowiednia konstrukcja umożliwia swobodne obracanie chwytakiem w płaszczyźnie poziomej, co znacząco ułatwia realizację wielu precyzyjnych prac związanych z przenoszeniem różnych ładunków. Nasza oferta obejmuje wiele modeli rotatorów hydraulicznych, które łatwo dopasować do potrzeb, między innymi pod kątem ich maksymalnego udźwigu.

Oprócz tego oferujemy profesjonalne łączniki wykonane z najwyższej jakości materiałów z ich wykorzystaniem można bez problemu zamontować rotator na większości powszechnie stosowanych żurawi oraz urządzeń dźwigowych.

Rotator hydrauliczny – najwyższa jakość wykonania

Każdy z rotatorów hydraulicznych wykonany jest z wysokiej jakości komponentów z zastosowaniem nowoczesnych technologii Wytrzymałość, odporność elementów ruchomych na zużycie i niezawodność gwarantują efektywną i sprawną pracę urządzeń hydraulicznych przez wiele lat. Pomimo tak doskonałych parametrów technicznych rotatory hydrauliczne mają stosunkowo niewielką masę. Dostępne produkty charakteryzują się określonymi parametrami, które pozwolą na dokonanie odpowiedniego do potrzeb wyboru. W przypadku wątpliwości lub w celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta. Zapewniamy kompleksowe wsparcie techniczne i pomagamy w doborze rotatorów do indywidualnych potrzeb.

pixel