SuperSicherTM Einkaufen
SuperFair.Shop badge

Stromregler

( Anzahl der Produkte: 13 )

Sprzedajemy wysokiej klasy regulatory przepływu, czyli podstawowe wyposażenie wielu maszyn wykorzystujących instalacje hydrauliczne. Zadaniem tego urządzenia jest ograniczanie dawki oleju dostarczanego do odbiornika (np. siłownika). Dzięki niemu układ jest mniej podatny na uszkodzenia, pompa nie dławi się, a nadmiar płynu hydraulicznego jest odprowadzany przelewem. To doskonałe zabezpieczenie przed przeciążeniem instalacji – obroty urządzenia tłoczącego olej nie zwiększą się powyżej ustawionego wcześniej poziomu.

Istotną zaletą regulatorów dostępnych w naszej ofercie jest możliwość płynnego, bardzo precyzyjnego dawkowania oleju. Regulacja przepływu nie tylko zwiększa żywotność pompy, ale także pozwala na obniżenie temperatury płynu hydraulicznego. Produkty te doskonale sprawdzają się w wielu specjalistycznych maszynach rolniczych (np. owijarki do bel) oraz budowlanych (m.in. wiertnice). Sprzedajemy zawory wyposażone w przyłącza o różnych średnicach gwintu, w tym:

  • 1/2”,
  • 3/4”,
  • 3/8”

Nowoczesne regulatory przepływu można łatwo dopasować do potrzeb również pod kątem ich maksymalnej wydajności. Wszystkie urządzenia wykonane są z najwyższej jakości materiałów, odpornych na eksploatację w nawet najtrudniejszych warunkach. Sprzedajemy je w przystępnych cenach i z pełną gwarancją producenta.

pixel