SuperSicherTM Einkaufen
SuperFair.Shop badge

LENKORBITROLE

( Anzahl der Produkte: 10 )

W tej kategorii naszego sklepu internetowego zamówisz orbitrole OSCP, które są popularnie nazywane także zaworami skrętu. To jeden z kluczowych elementów nowoczesnych, hydraulicznych układów wspomagania kierownicy stosowanych w pojazdach ciężarowych, ciągnikach rolniczych, ciężkich maszynach budowlanych czy rozbudowanych urządzeniach przemysłowych. Orbitrol pełni funkcję sterownika odpowiedzialnego za prawidłowe prace kół skrętnych, dlatego ma newralgiczne znaczenie dla funkcjonalności całej konstrukcji.

Orbitrole OSPC

Działanie elementów zgromadzonych na tej stronie polega na umożliwianiu lub blokowaniu przepływu cieczy w systemie hydraulicznym. W zależności od wersji mogą być one wyposażone w następującego rodzaju systemy: CN (Close Normally), LS (Load Sensing), ON (Open Normally).

Orbitrol OSCP typu CN zapewnia utrzymanie określonego poziomu ciśnienia w przypadku unieruchomienia kierownicy, dlatego znajduje zastosowanie przede wszystkim w układach wyposażonych wyłącznie w jedną pompę. Z kolei modele LS zostały skonstruowane z myślą o współpracy z pompami z zaworem priorytetowym z czujnikiem L i także są przeznaczone do utrzymywania ciśnienia w sytuacji, gdy kierownica znajduje się w bezruchu. Egzemplarzy ON używa się natomiast w urządzeniach, maszynach i pojazdach, w których układ kierowniczy jest zaopatrzony w oddzielną pompę.

Cylinder teleskopowy – od czego zależy sprawność siłowników?

W naszej ofercie znajdują się wyłącznie sprawdzone wyroby pochodzące od cenionych producentów z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Szeroki asortyment obejmuje podzespoły m.in. do takich pojazdów jak ciągniki rolnicze marki Zetor, Massey Ferguson czy Ursus, w tym z ciągle jeszcze popularnych serii C-360 oraz C-330. Istnieje też możliwość zamówienia elementów przeznaczonych do wózków widłowych, koparek, kombajnów, ładowarek czy żurawi samochodowych.

Dostępne w naszym sklepie orbitrole gwarantują długotrwałą, precyzyjną pracę. Są niewielką, choć zarazem newralgiczną częścią w układach hydraulicznych, dlatego warto zamawiać je od zaufanego dystrybutora dającego gwarancję pewnego pochodzenia i właśnie te warunki spełnia nasza firma. Zachęcamy do przejrzenia poniższej kategorii i składania zamówień. W razie potrzeby służymy poradą w wyborze odpowiedniego modelu do określonego przeznaczenia.

pixel