SuperSicherTM Einkaufen
SuperFair.Shop badge

Orbitmotoren

( Anzahl der Produkte: 49 )

Dostępne w naszej ofercie niezawodne oraz ekonomiczne silniki hydrauliczne dzielą się na dwie podstawowe kategorie: orbitalne, oraz tłoczkowe. Bogaty zakres zastosowań silników orbitalnych sprawia, że możemy Państwu zaproponować szeroki wybór tego rodzaju jednostek napędowych, które sprawdzają się zarówno przy zasilaniu urządzeń i maszyn rolniczych, jak i prostych oraz zaawansowanych maszyn i systemów przemysłowych. Cechą, która wyróżnia wszystkie dostępne w naszej ofercie jednostki orbitalne wolnoobrotowe, jest ich lekka i zwarta budowa, dzięki której jednostka nie zajmuje wiele miejsca, gwarantując jednocześnie stabilną i niezawodną pracę zarówno w układach otwartych, jak i zamkniętych.

Tradycyjne zastosowanie tego rodzaju silników obejmuje m.in.: zasilanie wózków widłowych, wyciągarek, niewielkich urządzeń ogrodniczych czy maszyn do rozładunku towarów. Najważniejszymi parametrami jednostek orbitalnych są prędkość obrotowa oraz moment obrotowy. Ich moc uzależniona jest od przepływu cieczy, jej rodzaju oraz od maksymalnego, możliwego do wytworzenia ciśnienia płynu roboczego. Wśród wielu zalet motorów hydraulicznych orbitalnych należy wymienić:

  • niskie ciśnienie niezbędne do startu (szybszy start),
  • możliwość łączenia silników w systemie szeregowym i równoległym,
  • mocny i solidny rozrząd z kompensacją obciążeń,
  • kompaktową, lekką i zwartą budowę,
  • niewielkie rozmiary,
  • łatwy i bezproblemowy montaż.

Szeroki wybór silników hydraulicznych orbitalnych

Oferowana przez nas rodzina jednostek orbitalnych (gerototowych) BS w pełni odpowiada standardom i parametrom gwarantowanym przez markowe jednostki napędowe uznanych producentów (m.in. Danfoss). Dostępne w atrakcyjnych cenach motory hydrauliczne wyróżniają się swoją niezawodnością oraz bezobsługową eksploatacją, a bogaty wybór dostępnych modeli pozwoli Państwu znaleźć jednostkę napędową, która zapewni najlepsze, wymagane przez Państwa osiągi. W każdej chwili służymy również profesjonalnym doradztwem w zakresie wyboru urządzenia. Każdy silnik hydrauliczny orbitalny z naszej oferty dostępny jest od ręki wprost z magazynu, dzięki czemu wysyłka zamówionych urządzeń będzie szybka i bezproblemowa. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na stronach poszczególnych produktów. Znajdą na nich Państwo kompletny zakres parametrów, gwarantowanych przez poszczególne modele, co znacznie ułatwi wybór urządzenia.

pixel