SuperSicherTM Einkaufen
SuperFair.Shop badge

24 V

( Anzahl der Produkte: 11 )

Zapraszamy do zapoznania się z bogata ofertą zasilaczy hydraulicznych 24V przygotowaną przez nasz sklep internetowy. Dostępne w szerokiej gamie parametrów agregaty nadają się do wielu zastosowań, m.in. w konstrukcji maszyn, w rolnictwie, leśnictwie czy pożarnictwie oraz innych sektorach przemysłu.

Ich kompaktowy charakter i niewielkie gabaryty w stosunku do oferowanej mocy i wydajności czynią zasilacze przydatnym i funkcjonalnym elementem wyposażenia zakładów przemysłowych, gospodarstw rolnych czy przydomowych warsztatów. Często określane również jako power pack urządzenia charakteryzują się szerokim zastosowaniem oraz bogatą gamą zalet, spośród których na uwagę zasługują:

  • kompaktowa budowa o niewielkich gabarytach,
  • wysoka jakość wykonania,
  • możliwość wyposażenia w precyzyjne sterowanie,
  • mało skomplikowana konstrukcja oraz duża odporność na zanieczyszczenie płynów roboczych.

Oprócz tego zasilacz hydrauliczny gwarantuje wydajną pracę przy wysokim ciśnieniu, a dzięki zastosowaniu dodatkowych regulatorów i urządzeń pomiarowych, power pack 24V charakteryzuje się również energooszczędną, ekonomiczną eksploatacją.

Jak wybrać zasilacz hydrauliczny?

W trosce o zapewnienie naszym Klientom komfortowego i korzystnego wyboru przygotowaliśmy ofertę zasilaczy i agregatów hydraulicznych włącznie w oparciu o urządzenia dostarczane przez renomowanych producentów. Będące synonimem niezawodności i ekonomicznej pracy power packi Presko i Hydroven można doposażyć w dodatkowe urządzenia i systemy sterujące oraz kontrolne, dzięki którym ich funkcjonalność dodatkowo wzrośnie. W zależności od Państwa indywidualnego zapotrzebowania jesteśmy w stanie dostarczyć dowolny zasilacz do prostych oraz rozbudowanych układów hydraulicznych. Jednocześnie, z chęcią doradzimy wybór rozwiązania o parametrach w najlepszym stopniu dostosowanych do Państwa potrzeb. Zapraszamy do kontaktu oraz do zapoznania się z naszą ofertą. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące agregatów hydraulicznych.

pixel